Slider Offer Banner

سیاست های بازگشت کالا

بازگشت کالا در دیجی کلبه فقط تا 7 روز پس از دریافت کالا توسط شما با شرایط زیر امکان پذیر است. و در صورت اعتبار گارانتی کالا در زمان مدت گارانتی بر عهده شرکت های گارانتی کننده می باشد. 

لطفاً حتماً قبل از هرگونه ارسال کالا جهت مرجوعی ، درخواست مرجوعی خود را در پنل کاربری ثبت نموده و پس از هماهنگی با کارشناسان دیجی کلبه و تأیید آنها اقدام به ارسال کالای مرجوعی نمائید. در غیر این صورت تمامی مسئولیت این کار برعهده شما می باشد.

برای ارسال تمامی کالاها در دیجی کلبه ، کالاها باید با جعبه اصلی خود در شرایط مناسب بسته بندی و در شرایط اولیه و بدون باز شدگی پلمپ و آسیب دیدگی به همراه تمامی متعلقات از قبلی (کابل ، شارژر ،کارت گارانتی،ریموت،باتری و ...) و در صورت داشتن هدیه با کلیه هدایای ارسالی و همچنین برچسب مخدوش نشده دیجی کلبه جهت مرجوعی ارسال شوند.

برای ارسال کالا دریافت شده میتوانید به صورت حضوری به دفتر این مجموعه مراجعه نموده یا با استفاده از پست به آدرسی که در ذیل این متن درج شده است کالای خود را ارسال نمائید.

اگر دلیل مرجوعی کالای شما انصراف از خرید باشد ، و کالا پس از ارسال توسط شما از نظر سلامت و شرایط بازگشت مورد تأیید کارشناسان دیجی کلبه قرار گیرد ، هزینه ارسال مرجوعی کالا توسط شما بر عهده خود شما بوده و هزینه ارسال اولیه نیز از مبلغ پرداختی شما بابت کالا کسر شده و مابقی به حساب اعلامی شما در پنل کاربری واریز میگردد.

پس از مرجوعی کالا ، عکس فیش پستی شامل هزینه پست ارسال کالا را بعد از ارسال در پنل کاربری خود در ادامه تیکت درخواست مرجوعی خود آپلود نمایید ، اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری ، توسط کارشناسان دیجی کلبه مود تأیید قرار گیرد ، تمامی مبلغ پرداختی اولیه (هزینه ارسال فقط هزینه ارسال با پست پرداخت میگردد) بعلاوه هزینه ارسال مرجوعی (هزینه ارسال مرجوعی با پست) به حساب شما واریز خواهد شد.

اگر در هنگام خرید کالا از کد تخفیف استفاده نموده باشید و کالای خود را مرجوع نمائید ، کد تخفیف شما منقضی می شود و مبلغ پرداختی جهت مرجوعی از مبلغ پرداختی توسط شما محاسبه و پرداخت میشود نه از مبلغ کل سفارش شما.

  1. کالا درهنگام دریافت آسیب ظاهری دیده باشد ، برای استفاده از این رویه باید از دریافت بسته هایی که بسته بندی آن آسیب دیده و یا باز شده است خودداری نمائید و در همان لحظه آنرا مرجوع نمائید. در صورتی که بسته بندی کالا سالم است ، پس از دریافت بسته از باز نمودن درب و پلمپ بسته و کالای درون آن فیلمی مناسب تهیه نمائید تا آسیب دیدگی کالا به خوبی مشخص باشد و نهایتاً تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا درخواست مرجوعی خود را در پنل کاربری خود ثبت و مستندات خود از قبل عکس و فیلم را آپلود نمائید.
  2. اگر نهایتاً تا 7 روز از زمان دریافت کالا ، کالا از نظر ظاهری سالم بوده ، ولی مشکل فنی داشته باشد. در این صورت ابتدا با فروشگاه هماهنگی نموده و سپس در بخش تیکت های پشتیبانی پنل کاربری خود ، درخواست مرجوعی کالا را ثبت نموده و پس از آن و دریافت پیام تأیید ، کالا را با بسته بندی مناسب توسط پست پیشتاز  به آدرس فروشگاه که در ذیل درج شده است ارسال نمائید. کالا پس از دریافت ، توسط کارشناسان ما تست شده و در صورت تأیید ایراد کالا ، مبلغ کل پرداختی بابت هزینه کالا ، به حساب شما واریز خواهد شد. اگر پس از ارسال کالا توسط شما و تست کالا توسط کارشناسان ما ، ایراد فنی کالا تأیید نشد ، جهت ارسال مجدد کالای شما توسط فروشگاه دیجی کلبه ، شما میبایست مجدداً هزینه ارسال را برای فروشگاه واریز نمائید تا روند ارسال مجدد کالا انجام گیرد. (توجه نمائید مرجوعی کالا معیوب در 7 روز شامل کالاهای پلمپ دارای گارانتی نمی گردد
  3. اگر به هر دلیل از خرید خود منصرف شده اید : ابتدا درخواست مرجوعی خود را قبل از 7 روز در پنل کاربری خود ثبت نموده و پس از تأیید کارشناسان دیجی کلبه اقدام به ارسال کالا توسط پست به این مرکز نمائید. 
  4. فقط در صورتی می توانید کالای خود را بعلت مدت زمان مانده گارانتی کالا مرجوع کنید که فقط برای کالاهای با مدت گارانتی یک ساله به بالا ، کمتر از 6 ماه از اعتبار پایان گارانتی آنها باقی مانده باشد و کالا در شرایط اولیه و بدون باز شدگی پلمپ و آسیب دیدگی به همراه کلیه متعلقات آن باشد. در غیر این صورت برای کالاهایی با مدت زمان گارانتی کمتر از شش ماه امکان استفاده از این رویه وجود ندارد. و دلیل این است که اکثریت کالاها زمان شروع گارانتی ها از زمان موجودی کالا در انبار وارد کننده یا تولید کننده آغاز میشود ، و این مجموعه تمام سعی خود را می نماید تا کالایی با زمان گارانتی به روزتر را تهیه در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
  5. بعلت خرابی زیاد هاردهای نو HDD ، برای رضایت شما عزیزان ، اکثریت هاردها قبل از ارسال برای شما ، ابتدا باز شده و تست میگردد و مجدداً پلمپ و ارسال خواهد شد. 
  6. گارانتی 6 ماهه تعویض برای شارژرهای لپ تاپ شامل صدمه دیدگی فیزیکی و قطع شدگی یا پاره شدگی کابل اتصال شارژر به لپ تاپ نمی گردد.
  7. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر چیز دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره شدگی و مخدوش نمودن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (لطفاً ، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  8. برای استفاده از تمامی شرایط بالا باید شرط اولیه کالا که همان بازنشدگی پلمپ و لوازم همراه که در بالا ذکر شده است صادق است.
  9. لطفاً پس از ثبت درخواست کمی صبور باشید ، مطمعناً در اسرع وقت به درخواست های شما رسیدگی خواهد شد.

آدرس جهت ارسال کالای مرجوعی :

مازندارن ، قائم شهر ، میدان طالقانی ، ابتدای خیابان بابل ، کوچه تلار ششم (شهید دستوریان) ، ساختمان تندیس ، دیجی کلبه (کام تِک)

کد پستی : 46869-47659