Slider Offer Banner

راهنمای استفاده از سایت

جهت سهولت روند خرید شما عزیزان و انتخاب درست کالا و بهره وری بیشتر ، در دیجی کلبه یک سری علائم و مطالبی در خصوص هر کالا ذکر شده که در ذیل به صورت کامل آنرا تشریح خواهیم نمود.

  1. اطلاعات گارانتی کالا
   در صفحه هر محصول بخشی به نام گارانتی کالا وجود دارد که در این بخش چند نکته مهم قابل ذکر است :

   گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا :
   در واقع این نوع از کالاها فقط دارای 7 روز ضمانت مرجوعی کالای خود دیجی کلبه میباشند و دلیل انتخاب این نوع گارانتی ممکن است یکی از این شرایط زیر باشد.

   از گارانتی کالا کمتر از 3 ماه مانده باشد یا گارانتی کالا به اتمام رسیده باشد.
   کالا دارای گارانتی باشد اما شرکت گارانتی کننده زیاد معتبر نباشد.
   کالا کلاً دارای گارانتی نباشد. (بدون گارانتی باشد) 

   گارانتی اصلی :
   به این معنی می باشد که از گارانتی کالا بیشتر از 6 ماه مانده است و شرکت گارانتی کننده ، شرکت معتبری می باشد (البته شرایط و پذیرش گارانتی منوط به شرکت گارانتی کننده می باشد و در این خصوص دیجی کلبه هیچ مسئولیتی ندارد ، فقط این اطلاعات به جهت اطلاع رسانی درج شده است)

   گارانتی شرکتی :
    به این معنی می باشد که از گارانتی کالا بیشتر از 3 ماه مانده است و شرکت گارانتی کننده ، معتبر است اما نه به اندازه شرکت های گارانتی کننده اصلی (البته شرایط و پذیرش گارانتی منوط به شرکت گارانتی کننده می باشد و در این خصوص دیجی کلبه هیچ مسئولیتی ندارد ، فقط این اطلاعات به جهت اطلاع رسانی درج شده است)

   گارانتی دیجی کلبه : 
   یعنی این کالا توسط خود دیجی کلبه گارانتی شده است که مدت آن در کارت گارانتی دیجی کلبه ذکر شده است و شرایط آن را میتوانید در این لینک مطالعه نمائید.  2. کیفیت ساخت 

   کیفیت ساخت یکی از اطلاعات مهم محصول است. شما با توجه به نیاز ، هزینه مورد نظر ، کیفیت ، اهمیت و ... کالای مورد نیاز خود را انتخاب و خرید نمائید.
   این بخش شامل 6 نوع کیفیت تعریف شده (از کم به زیاد) عبارت است از (ضعیف ، متوسط ، خوب ، خیلی خوب ، عالی ، بسیار عالی) که در ادامه به صورت مفصل هر یک از آنها را توضیح خواهیم داد.
   ضعیف :
   این نوع کالاها کلا ارزش خرید ندارند و کیفیت بسیار پایینی دارند و در دیجی کلبه موجود نخواهند شد و به فروش نخواهند رسید.

   متوسط :
   این نوع از کالاها در واقع کالاهای مرسوم بازار هستند که در اغلب فروشگاه ها در دسترس می باشند. کیفیت تا حدی قابل قبول دارند و در واقع کار راه انداز هستند ، اما نمی شود انتظار بیش از حد از آنها داشت و در حد قیمتشان کارائی دارند.

   خوب :
   این محصولات نسبت به محصولات با کیفیت متوسط از کیفیت به مراتب بالاتری برخوردار هستند و برای کارهای عمومی و نیمه تخصصی کارایی مطلوبی دارند و میتوان به آنها اتکا کرد در واقع در یک کلمه میتوان گفت کیفیتشان نسبت به قیمتشان خیلی می ارزند.

   خیلی خوب :
   همانطور که مشخص است این کالاها نسبت به کالاهای خوب کیفیت بالاتری دارند و به همان نسبت نیز قیمت بالاتری دارند و این کالاها را میتوان تقریبا در هر نوع کارائی با خیال راحت استفاده نمود و همچنین تجربه خوبی را به کاربر منتقل خواهند نمود.

   عالی و بسیار عالی :
   این کالاها از نظر ساخت واقعاً قابل اعتماد هستند و قیمت بالاتری نسب به سایر کیفیت ها دارند ، اگر به دنبال کالاهای با کیفیت هستید و کیفیت برایتان نسبت به قیمت میچربد این نوع کالاها را با توجه به نیازتان انتخاب و خرید نمائید.  3. نوع کالا
   در این بخش کالا را به دسته های (اورجینال ، طرح درجه یک ، طرح ، ریفر ، استوک) تقسیم می شوند که تشریح آنها عبارت است از :   اورجینال :
   همانطور که از اسم آن مشخص است مربوط به کالاهایست که در بازار دارای موارد مشابه غیر اورجینال هستند ، و با دیدن لوگو اورجینال با خیال راحت کالای خود را خریداری و از اورجینال بودن آن اطمینان کامل داشته باشید.

   طرح درجه یک :
   این کالاها را از روی کالای اصلی ساخته اند و مشابه کالای اصلی هستند و کیفیت خیلی خوبی حتی نزدیک به کیفیت اصلی محصول برخوردارند و قیمتی به مراتب ارزانتر دارند و میتوانید با خیال راحت آنها را خریداری و استفاده نمائید.

   طرح : همانطور که از نام آن مشخص است این کالاها مشابه کالای اصلی هستند و کیفیت آنها به مراتب پایینتر از کیفیت کالای اصلی است و میتوان گفت کالاهایی هستند که قیمت و کیفیت آنها با هم در تناسب است ، این کالاها کار راه انداز هستند اما انتظار کیفیت و کارائی کالای اورجینال را از آنها نداشته باشید. 

   ریفر : به کالایی گفته میشود که از نظر ظاهری نو هستند و برخی از همکاران ما دانسته یا نادانسته آن را بجای کالای نو به فروش میرسانند. این کالاها در واقع کالاهای اورجینالی هستند که به شرکت مرجوع شده و پس از رفع عیب ، بسته بندی مجدد شده و دوباره به پروسه کاری بازگشته است ، کیفیت اکثر این کالاها خیلی خوب بوده و با توجه به قیمتشان ارزش خرید دارند.

   استوک (دسته دوم) :
   کالاهای که نو نمی باشند و دسته دوم هستند را استوک یا (دسته دوم) می نامیم. 


  4. امتیاز یا ستاره کالا (امتیاز کارشناسان دیجی کلبه)
   چون در ابتدای ثبت یک کالا ، هیچ امتیازی به محصول توسط کاربران داده نشده است ، کارشناسان ما با توجه به چهار مشخصه (کیفیت ساخت کالا ، کارایی محصول ، قیمت نسبی کالا ، گارانتی و پشتیبانی) به کالا امتیاز اولیه داده تا با توجه به آن بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. البته امتیازهای آینده کاربران در امتیاز دهی کالا منظور شده و ممکن است امتیاز کالا تغییر یابد. 


  5. لوگو برند کالا :
   با کلیک بر روی لوگوی برند کالا ، به صفحه برند کالا رفته و تمامی محصولات آن برند برای شما به نمایش در خواهد آمد.