کیبورد تسکو TK-8024 PS2
   کیبورد تسکو TK-8024 PS2
   کیبورد تسکو TK-8024 PS2

   کیبورد تسکو TK-8024 PS2

   TSCO TK-8024 PS2 Keyboard

   (1)
   393,500 تومان
   حداکثر خرید: 5
   رنگ :
   گارانتی :
   تعداد :
   عجله کنید ! فقط 2 عدد از این محصول در انبار باقی مانده است .

   کیفیت ساخت : خوب
   تمامی موجودی و قیمت ها به روز می باشد. ( راهنمای سایت ... )

   ارسال سریع کالا ، توسط انواع حامل ها در کوتاه ترین زمان ممکن. ( اطلاعات بیشتر ... )

   این کالا شامل 7 روز ضمانت بازگشت کالا می باشد. ( اطلاعات بیشتر ... )
   کالا باید با وضعیت اولیه ، بدون بازشدگی پلمپ و هرگونه دستکاری عودت گردد.

   توضیحات شرکت سازنده

   کیبرد تسکو مدل TK 8024

   آیا تابه‌حال به پشت کیس کامپیوتر خود نگاه کرده‌اید؟ پشت کیس کامپیوتر جدا از پورت USB پورت‌های متعدد دیگری هم وجود دارد که برخی از آن‌ها برای ما آشنا و بخری غریبه هستند. یکی از این پورت‌ها که نسل‌های جدیدتر به‌خصوص نسل Z ممکن است از کاربرد آن بی‌خبر باشند، پورت PS2 است. یک پورت با قدمت عمر بالا و کاربردهای جالب که می‌تواند باعث برانگیخته شدن تعجب شما بشود.

   با توجه به عمر اختراع کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن، مدت بسیار کمی است که پورت‌های USB به‌عنوان یک رابط رایج در انواع دستگاه‌ها پذیرفته‌شده و استفاده می‌شوند. پیش‌تر، برای انتقال انواع داده پورت‌های متفاوتی وجود داشت. چراکه انواع اطلاعات بنا به ماهیتشان، راه‌های متفاوتی برای انتقال داشتند. درنتیجه پورت‌های متعددی نیاز بود. به‌مرورزمان وقتی‌که پورت‌های USB جایگزین اکثر پورت‌ها شدند، برخی از کانکتورهای خوب و کاربردی چون PS2 باوجود سرعت و دقت بالایشان، به دست فراموشی سپرده شدند.

   پارامترهای مختلفی در تولید و البته در کیفیت کیبوردها مؤثرها مؤثر هستند. از کانکتور و فاصله دکمه‌ها گرفته تا نرمی و راحتی در لمس کیبوردها، همه و همه در انتخاب شما دخیل هستند. با ما همراه باشید تا یک کیبورد متفاوت از تسکو را به شما معرفی کنیم.

   کیبورد تسکو مدل TK 8024

   کیبورد تسکو مدل TK 8024 یک کیبورد باسیم است که با کانکتور PS2 به سیستم شما متصل می‌شود. دکمه‌های این کیبورد بافاصله بسیار کم از هم طراحی‌شده‌اند این مسئله دو مزیت برای این کیبورد به دنبال دارد. یک: عدم ورود گردوغبار به داخل کیبورد. دو: سرعت تایپ بالا به خاطر نزدیکی دکمه‌ها. همچنین این کیبورد با 103 دکمه اصلی و 14 دکمه شرت کات یا میان‌بر ده میلیون ضربه‌پذیری، 580 گرم وزن و کابلی به طول 1.8 متر آزادی عمل بالایی موقع استفاده به شما می‌دهد.

   مزایای استفاده از کانکتورهای PS2

   کانکتور یک دستگاه جانبی مانند ماوس و یا کیبورد، تأثیر به سزایی در سرعت اجرای فرمان دارد. یک کانکتور USB به‌طور هم‌زمان تنها 6 دستور را دریافت می‌کند. این مقدار سرعت در دریافت اطلاعات می‌تواند تأثیر منفی روی سرعت تایپ و یا بازی کردن بگذارد. اگر تایپتان به‌اندازه کافی سریع باشد متوجه می‌شوید که نیاز به کیبوردی دارید که بتواند به‌سرعت انگشتان و ذهن شما عمل کرده و دستورات شمارا بدون وقفه منتقل کند. کانکتورهای PS2 با ارسال مدام اطلاعات، میزان تأخیر نزدیک به صفر را رقم می‌زنند.

   معمولاً گیمرها و علاقه‌مندان به بازی‌های که سرعت عمل در آن‌ها اهمیت بسیار بالایی دارد، کیبوردهایی که از کانکتور PS2 استفاده می‌کنند را ترجیح می‌دهند. زیرا این کیبوردها سرعت بالایی در اختیارشان قرار می‌دهد و امکان بردوباخت را با درصد فاحشی جابه‌جا می‌کند.

   کلام آخر

   انتخاب یک کیبرد مناسب، میتواند در بهبود تجربه رابط کاربری شما تاثیر مثبتی بگذارد. کیبرد تسکو مدل TK 8024 با وجود طراحی جزیره ای، تایپ راحت و عدم ورود گرد و غبار را برای شما به ارمغان می آورد. این کیبرد با کمک کانکتور PS2 یک ارتباط سریع و بدون لگ برایتان رقم میزند.

   تسکو | TSCO
   111037

   مرجع خاص

   برند تسکو | TSCO

   شرکت توسن سیستم شرق در سال 1381 شمسی تأسیس شد. فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات کامپیوتری تعریف شد که برگرفته از دانش، سوابق کاری و تجربه مؤسسان و هیئت مدیره این شرکت بود. مؤسسان تسکو همگی در این زمینه حرف‌هایی برای گفتن داشتند. آنها زمینه‌ی مساعدی می‌خواستند تا بتوانند به تمام آنچه که به آن باور داشتند، جامه عمل بپوشانند. دیر زمانی نپایید تا تحولات مجموعه مسیر خود را یافتند و تا به امروز نیز این تحولات در ابعاد جدیدتری ظهور پیدا کردند. در ادامه به‌صورت گذرا به سیر تحولات شرکت از آغاز تأسیس تا به امروز اشاره می کنیم.

   مؤسسان تسکو در آغاز کار، با ایجاد یک واحد بازرگانی توانمند، تجهیزاتی را از بازار جهانی تهیه و به بازار داخلی تزریق کردند. این تجهیزات از سه جنبه مهم پالایش شدند. همگی آنها سه ویژگی زیر را داشتند: کیفیت بالا ، ظاهر چشم انداز ، قیمت مناسب ، طبیعی است که با این ویژگی‌ها، محصولات تسکو به‌سرعت در کانون توجه علاقه‌مندان قرار گرفتند. تا آن که افزایش مدام خریداران و انگیزه بالای مؤسسان مجموعه برای خودکفایی اقتصادی، شرکت را بر آن داشت تا گام بلندی به جلو بردارد. تسکو برای هدفی بزرگ‌تر دورخیز کرده بود. تأسیس کارخانه‌ای برای تولید لوازم جانبی کامپیوتر چشم‌انداز آرمانی تسکو بود که به سه دلیل آن را می‌خواست: تأمین همه‌جانبه بازار روبه‌رشد تجهیزات کامپیوتر؛ ادای دین به جامعه برای دستیابی کشور به توسعه اقتصادی؛ ایجاد فرصت‌های شغلی جدید. تسکو این مهم را با اعتقاد راسخ بر این واقعیت که «برای اهداف بزرگ باید گام‌های بزرگ برداشت» به تحقق رساند. تولد این واحد تولیدی، ایجاد بخشی بزرگ از شرکت توسن سیستم شرق به شمار می‌آمد. بعد از آن بود که نام اصلی شرکت یعنی “Tosan System CO” خلاصه شده و به انتخاب نام تجاری TSCO انجامید. بعد از آن محصولات این شرکت با همین نام به بازار عرضه شدند. با پیشرفت روزافزون توسن سیستم شرق، دور از انتظار نبود که برند TSCO در بازار جایگاهی ویژه بیابد. مؤسسان تسکو باور داشتند که محصولات تولید برند TSCO نیز باید مانند محصولات وارداتی از سه ویژگی کیفیت بالا، ظاهر چشم‌‌‌نواز و قیمت مناسب برخوردار باشند. و با به ثمر نشاندن این باور، محصولات TSCO در مقایسه با سایر برندهای لوازم جانبی کامپیوتر جایگاه ویژهای پیدا کردند. دیری نپایید که دیگر فروشگاه‌های عرضه‌کننده لوازم کامپیوتر و مصرف‌کنندگان این کالاها، همگی برند TSCO را به دلیل سه ویژگی که پیشتر ذکر شد، به بقیه برندها ترجیح دادند. برتری که تا به امروز همچنان ادامه داشته است.

   افتخارات تسکو

   سال‌ها تلاش تسکو در حوزه لوازم جانبی کامپیوتر، ردپاهای پر افتخاری بر جا گذاشته است. شرکت توسن سیستم شرق با توجه به سابقه طولانی در زمینه تولید و عرضه لوازم جانبی کامپیوتر، توانسته است تا کنون برنده جوایز مختلفی شود که در زیر به‌اختصار از آن‌ها نام می‌بریم:

   • جایزه جشنواره ستاره‌های فناوری ایران
   • جایزه کنفرانس برندهای برتر
   • جایزه همایش ملی برترین‌های انفورماتیک و IT
   • جایزه همایش کنگره بزرگان رضایت‌مندی مشتری

   خصوصیات

   نوع اتصال
   باسیم
   رابط اتصال
   پورت PS2
   تعداد کلید کیبورد
   117 عدد
   تعداد کلید میانبر
   14
   طول کابل
   1.8 متر
   ضربه پذیری کلیدها
   10 میلیون
   چراغ نشانگر
   دارد
   کلید ولوم
   ندارد
   کلید اعداد
   دارد
   لیبل فارسی
   دارد
   کلید مولیتی مدیا
   دارد
   درگاه یا هاب USB
   ندارد
   بکلایت
   ندارد
   پشتیبانی از سیستم عامل های
   ویندوز , macOS , iOS , اندروید , Chrome OS

   مشخصات فیزیکی

   ابعاد
   25.5x161x438 میلی‌متر
   وزن
   588 گرم
   جنس بدنه
   پلاستیک
   کشور سازنده
   ایران

   نقدوبررسی محصول / پرسش و پاسخ

   میانگین امتیازها

   4.0
   1 نقد و بررسی
   ★★★★★ خیلی خوب 0
   ★★★★☆ خوب 1
   ★★★☆☆ متوسط 0
   ★★☆☆☆ بد 0
   ★☆☆☆☆ خیلی بد 0

   • نقد و بررسی‌‌ (1)
   • پرسش‌ها و پاسخ‌ها (0)

   مشخصات فنی

   خصوصیات

   نوع اتصال باسیم
   رابط اتصال پورت PS2
   تعداد کلید کیبورد 117 عدد
   تعداد کلید میانبر 14
   طول کابل 1.8 متر
   ضربه پذیری کلیدها 10 میلیون
   چراغ نشانگر دارد
   کلید ولوم ندارد
   کلید اعداد دارد
   لیبل فارسی دارد
   کلید مولیتی مدیا دارد
   درگاه یا هاب USB ندارد
   بکلایت ندارد
   پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز, macOS, iOS, اندروید, Chrome OS

   مشخصات فیزیکی

   ابعاد 25.5x161x438 میلی‌متر
   وزن 588 گرم
   جنس بدنه پلاستیک
   کشور سازنده ایران

   12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

   کیبورد تسکو TK-8024 PS2

   393,500 تومان
   حداکثر خرید: 5